İçeriğe geç

Sepet

Sepetiniz boş

Teslimat Koşulları

TESLİMAT KOŞULLARI

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 5 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir.

 

Teslimat adresinin SOHAF TEKSTİL İHRACAT İTHALAT TİC. LTD. ŞTİ.'nin bağlı bulunduğu adrese uzaklığına göre, kargo şirketi 1-5 gün içerisinde siparişinizi size ulaştırılacaktır.

 

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir. Belirtilmemiş ise e-posta yoluyla tarafınıza bilgi verilecektir.

 

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

 

Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

 

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından firmamızın garantisi ile size teslim edilecektir.

 

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

 

foxglovefashion.com on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir, bu durumda;

 

Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 3 (üç) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihler arasında tüketiciye teslim edilmez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.