İçeriğe geç

Sepet

Sepetiniz boş

İptal İade Koşulları

İade Politikası


Teslimat:

– Siparişleriniz 3-5 iş günü içinde kargoya verilecektir. (Bazı özel ürünlerde teslimat süreleri değişiklik gösterebilir. Ürün detay sayfalarından ürünlere ait teslimat sürelerini görebilirsiniz.)


İade ve Değişim:

– Web sitemizde satışta olan tüm ürünler sipariş üzerine üretilmekte olup iade kabul edilmemektedir. Ürünlerin detay sayfalarında bu ibare açıkça belirtilmiştir.

– Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde, bir kereye mahsus olarak beden ve model değişimi yapabilirsiniz.

– Değişim talebinize, mail üzerinden cevap verilecektir. Değişim için merkez ofis adresimizin bilgisi ile birlikte Yurtiçi Kargo müşteri kodumuz tarafınıza iletilecektir.

– Paketinizi Yurtiçi Kargo dışında farklı bir kargo şirketi ile göndermek isterseniz tüm gönderim ücreti tarafınıza aittir.

– Paketinizi, mail ile gelen Yurtiçi Kargo müşteri kodunu yazarak en yakın Yurtiçi Kargo şubesine teslim edebilirsiniz. Lütfen takip numaranızı yanınızda bulundurunuz.

– Bize ulaşan ürünlerin değişim şartlarına uygunluğu incelenip değişim talebiniz onaylandığında yeni ürün ücretsiz bir şekilde size tekrar gönderilecektir.

– Değişim şartlarına uymayan ürünler kabul edilmeyecek ve karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir.


Değişim Şartları:

– Değişim işlemi bir kereye mahsus olarak yapılır. İkinci defa değişim yapılamaz.

– Kullanılmış, orijinalliğini kaybetmiş ve üzerinde etiketi bulunmayan ürünlerde kesinlikle değişim işlemi yapılmamaktadır.

– Kullanım kaynaklı hasar görmüş (yırtılmış, kalıpta deformasyon oluşmuş, kopmuş, vb.) ürünlerin değişimi kabul edilmemektedir.

– Ağır kokulu parfümler ya da iz bırakabilecek bir deodorant sürmüşken denenmiş ürünlerin değişimi kabul edilmemektedir.

– Paket değişim adresine ulaşıncaya kadar müşterinin sorumluluğu altındadır. Foxglove, kargolama sırasında hasar görmüş veya kaybolmuş paketler için herhangi bir sorumluluk üstlenmemektedir. Lütfen kargolarınızın iyi paketlendiğinden ve takip edilebilir, sigortalı bir şirket ile gönderildiğinden emin olunuz.